Fly4free.pl

Tygodniowy urlop na Florydzie za 3132 PLN. Loty do Fort Lauderdale z Berlina i noclegi w hotelu

3132 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Trifonov Igor / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ucieknijcie przed chłodem i śniegiem na rozpalone słońcem południowe wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Na Florydzie znajdziecie wszystko to, co jest potrzebne do błogiego relaksu i wypoczynku: ciepłe morze, szerokie plaże oraz wysokie temperatury.

Do Słonecznego Stanu udacie się w terminie 13-20 stycznia przyszłego roku – z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Florydzie zakwaterowani będziecie w 3* The Variety Hotel Powered by LuxUrban, który znajduje się w miejscowości Miami Beach. Z lotniska Fort Lauderdale w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (przystanek 17 St & Lenox Av) dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 13 – 20 (21) stycznia 2023r.
Linie lotnicze: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3132 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Podróż 2834 PLN/2 osoby

Berlin Brandenburg – Fort Lauderdale – Berlin Brandenburg »

Więcej terminów z tanimi lotami na Florydę znajdziecie pod tym linkiem.

Hotel 3429 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Florydzie zakwaterowani będziecie w 3* The Variety Hotel Powered by LuxUrban. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic oraz suszarka do włosów. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1592 PLN/7 dni

W trakcie pobytu na Florydzie chcielibyście wybrać się na przylądek Key West albo do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego? Do obu tych miejsc łatwo i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Fort Lauderdale.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »