Fly4free.pl

Tydzień na Karaibach od 3664 PLN. Loty na Curacao z Krakowa i Gdańska + 7 noclegów

3664 PLN
Foto: Simon Dannhauer/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na egzotyczny urlop na Morzu Karaibskim? Jeśli marzy wam się wycieczka w ten rajski zakątek, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu na Curacao, gdzie odpoczniecie na niezwykłych plażach. Sami przekonacie się, skąd wzięła się nazwa drinka "blue curacao".

Na Curacao udacie się w terminie 5 – 12 (13) listopada. Czeka was podróż z Krakowa lub Gdańska, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Amsterdamie, a w cenę biletów wliczono bagaż podręczny (zapoznajcie się z naszym poradnikiem dotyczącym pakowania się).

Na wyspie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym hotelu Apolonia Boutique. Jest on zlokalizowany w miejscowości Willemstad. Na miejscu dostępny dla was będzie komfortowo urządzony pokój, prywatna łazienka i klimatyzacja.

Termin podróży: 5 – 12 (13) listopada
Wylot z: Krakowa lub Gdańska
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniehotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie od 3664 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1193 PLN/tydzień/2 osoby

Na Curacao polecam wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym hotelu Apolonia Boutique, który zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od plaży. Na miejscu skorzystacie z prywatnej łazienki oraz darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »