Fly4free.pl

Tydzień w Krabi za 3495 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w 4* hotelu

3495 PLN
plaza w krabi
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pla2na / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kiedy powrócą do nas krótkie dni oraz zimowa aura, wybierzcie się do przepełnionej słońcem i wysokich temperatur Azji Południowo-Wschodniej. W prowincji Krabi odpoczniecie na rajskich plażach i będziecie mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Na wypoczynek udacie się dopiero w styczniu przyszłego roku, a podróż do Bangkoku rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Gdańsku. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej KLM z wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie i Paryżu. Ze stolicy Tajlandii do prowincji Krabi polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Thai VietJet Air.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym 4* Hula Hula Resort. Od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Termin podróży: 17 (28) – 26 (27) stycznia 2023 roku
Linia lotnicza: KLM, Air France i Thai VietJet Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz 7 nocy w 4* hotelu zapłacicie tylko 3495 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1176 PLN/2 osoby/7 nocy

W Krabi zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 4* hotelu Hula Hula Resort.Obiekt usytuowany jest w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »