Fly4free.pl

Wypoczynek w Tajlandii: tydzień w Krabi za 2510 PLN. Loty z Berlina i pobyt w 4* hotelu

2510 PLN
Krabi plaża i łódki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SATHIANPONG PHOOKIT / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Azja Południowo-Wschodnia to kierunek, który chętnie jest obierany na podróże w niskim sezonie w Europie. Ponieważ gdy u nas będzie szaro, ponuro oraz zimno – tam panować będą upały, a słońce towarzyszyć wam będzie przez większość dnia.

Z miłą chęcią proponuję wam wyjazd do Tajlandii, do której udacie się w terminie 20-28 marca (przyszłego roku). Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wygodnymi przesiadkami w Singapurze. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę wybierzecie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach: 54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm.

W prowincji Krabi zakwaterowani będziecie w fantastycznym 4* hotelu Sugar Marina Resort, który od plaży oddalony o 10 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Ao Nang) dojedziecie autobusem.

Termin podróży: 20 (21) – 28 (29) marca 2023 roku
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: dwa podręczne
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz 7 nocy w 4* hotelu zapłacicie 2510 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1088 PLN/2 osoby/7 nocy

W Krabi polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Sugar Marina Resort z odkrytym basenem. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic oraz suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Atrakcje 288 PLN/osoba

Można by rzec, że obowiązkowym miejscem, które trzeba zobaczyć w sąsiedztwie Krabi, jest słynna wyspa Jamesa Bonda.. To właśnie tam kręcone były sceny do filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »