Fly4free.pl

Tydzień w Czarnogórze za 625 PLN. Loty do Podgoricy z Wrocławia + noclegi w Budvie

625 PLN
Oferta wyprzedana
budva czarnogóra
Foto: Tjasa Razinger / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na Bałkany i odpocznijcie w przepięknej Czarnogórze. To coraz popularniejszy kierunek ze względu na wspaniałe plaże, zapierające dech w piersiach widoki i niskie ceny. Dodatkowo na miejscu znajdziecie ciekawe miasta, takie jak Kotor czy Budva.

Do Czarnogóry udacie się w terminie 7-14 czerwca. Wasza wycieczka rozpocznie się (oraz zakończy) na lotnisku we Wrocławiu. Na wypoczynek polecicie na pokładzie samolotu linii Ryanair, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Na miejscu zatrzymacie się w miejscowości Budva w świetnie ocenianym apartamencie Dom, który położony jest blisko wybrzeża. W obiekcie znajdziecie kompleksowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami. Dostaniecie się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: 7-14 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 625 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 650 PLN/tydzień/2 osoby

W Czarnogórze wybrałem dla was zakwaterowanie w miejscowości Budva w apartamencie Dom. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 976 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Renault Twingo lub podobny model samochodu i odkryjcie Czarnogórę na własną rękę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »