Fly4free.pl

Tydzień w Czarnogórze za 517 PLN. Loty z Wrocławia + noclegi

517 PLN
Foto: BEAUTIFUL MONTENEGRO/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czarnogóra jesienną porą to idealna opcja dla tych, którzy nie przepadają za tłumem turystów. Wybierając ten kierunek podróży, na pewno będziecie zachwyceni. Zobaczcie zjawiskowy Durmitor, przejedźcie się słynną droga P14 i odkryjcie malowniczą Zatokę Kotorską.

Do Czarnogóry udacie się w terminie 18 – 25 października. Wasz wyjazd rozpocznie się na lotnisku we Wrocławiu. Na Bałkany polecicie na pokładzie samolotu linii Ryanair, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny.

Będziecie zakwaterowani w apartamencie D&D, który zlokalizowany jest w miejscowości Tivat. Z obiektu rozpościera się piękny widok na Zatokę Kotorską. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką i przestronne patio.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 517 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 666 PLN/2 osoby/pobyt

W miejscowości Tivat proponuje wam noclegi w apartamencie D&D. Dotychczasowi goście świetnie oceniają ten obiekt. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką i dostęp do WiFi. Dodatkowo z miejsca noclegowego na plażę dostaniecie się w parę minut.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 674 PLN/pobyt/2 osoby

Macie ochotę zwiedzić większą część Czarnogóry? W takim razie wynajmijcie Renault Twingo lub podobny model samochodu i cieszcie się pobytem!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »