Fly4free.pl

Tydzień nad jeziorem Maggiore za 736 PLN. Loty do Mediolanu z Krakowa + apartament nad jeziorem + auto

736 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zick Svift / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na wypoczynek nad piękne włoskie jezioro. Italia to nie tylko plaże nad Adriatykiem. Zejdź z utartego szlaku i obierz kierunek na malowniczą Lombardię i Piemont!

Do Włoch udasz się z krakowskiego lotniska w Balicach. Proponowana wycieczka odbędzie się jesienią, w terminie 29 października – 5 listopada. Lot będzie realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bez dodatkowych kosztów polecisz z bagażem podręcznym, dlatego przeczytaj nasz poradnik, jak się spakować.

We Włoszech proponuję noclegi w sąsiedztwie słynnego jeziora Maggiore, w apartamencie położonym w miejscowości Maccagno Inferiore. Z lotniska w okolice miejsca zakwaterowania dojedziesz wypożyczonym autem.

Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Auto: Ford Fiesta lub podobny

Za loty w dwie strony, zakwaterowanie i wypożyczenie samochodu zapłacisz 736 PLN za osobę, przy 4 podróżnych śpiących w jednym apartamencie.

Hotel 2040 PLN/7 nocy/4 osoby

Nad jeziorem Maggiore rekomenduję zakwaterowanie w prywatnym apartamencie, co pozwoli zyskać komfort i niezależność. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na okolicę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 489 PLN/tydzień/4 osoby

Aby łatwo dostać się do miejsca zakwaterowania, jak również swobodnie odkrywać atrakcje regionu, wypożycz samochód już na lotnisku.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »