Fly4free.pl

Tydzień na Lanzarote za 1106 PLN. Loty do Arrecife z Wrocławia + noclegi z basenem

1106 PLN
Oferta wyprzedana
Lazarote plaża papagayo
Foto: Paolo Tralli / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyspy Kanaryjskie są bez wątpienia bardzo ciekawym kierunkiem. Wybierzcie się na wyjątkowe Lanzarote, gdzie znajdziecie jedne z najpiękniejszych plaż, na przykład Playa Blanca lub Playa Francesca. Do tego na miejscu będziecie mogli podziwiać księżycowy krajobraz.

W podróż do Arrecife udacie się w terminie 18-25 maja. Wasza wycieczka rozpocznie się (oraz zakończy) na lotnisku we Wrocławiu. Na urlop polecicie na pokładzie samolotu linii Wizz Air, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Na Lanzarote zatrzymacie się w świetnie ocenianym aparthotelu Costa Mar, który położony jest blisko wybrzeża. Do waszej dyspozycji będą kompleksowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami. Ponadto skorzystacie z basenu zewnętrznego.

Termin podróży: 18-25 maja
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: aparthotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1106 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 1307 PLN/tydzień/2 osoby

Na Lanzarote wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* aparthotelu Costa Mar. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Z obiektu rozpościerają się piękne widoki na ocean, a do tego skorzystacie z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 502 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Opla Corsę lub podobny model i ruszcie odkrywać przepiękne Lanzarote.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »