Fly4free.pl

Tydzień na Florydzie za 3326 PLN. Loty do Fort Lauderdale z Berlina + noclegi

3326 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Shawn Henley / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spełnij swój amerykański sen i wybierz się na słoneczną Florydę! Odpocznij na przepięknych plażach i naładuj swoje słoneczne akumulatory. Do tego zaplanuj wycieczkę do Universal Studio.

Do Stanów Zjednoczonych udasz się w terminie 12 – 19 (20) lutego przyszłego roku – z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Florydzie proponuję zakwaterowanie w pensjonacie Light Haven Lodge, który znajduje się w miejscowości Hollywood. Z lotniska Fort Lauderdale w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 12 – 19 (20) lutego 2023r.
Linie lotnicze: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 3326 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel 3276 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Florydzie polecam zakwaterowanie w pensjonacie Light Haven Lodge. Obiekt zlokalizowany jest niedaleko plaży i oferuje swoim gościom pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1491 PLN/7 dni

W trakcie pobytu na Florydzie chciałbyś zobaczyć nieco więcej? W takim razie wynajmij samochód zaraz po przylocie do Fort Lauderdale.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »