Tydzień na Cyprze za 626 PLN. Loty do Pafos z Katowic + zakwaterowanie
Do Pafos polecisz w dniach 13-20 stycznia z lotniska w Katowicach. Podróż odbędziesz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.
Na Cyprze wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w apartamencie Artemis Cynthia Complex. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji Pafos.
Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.
Hotel 912 PLN/2 osoby
W Pafos polecam zakwaterowanie apartamencie Artemis Cynthia Complex. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.
Samochód 389 PLN/pobyt
Jeśli chcesz zobaczyć więcej atrakcji Cypru, wynajmij samochód już na lotnisku w Pafos.
- Więcej na temat atrakcji Cypru dowiesz się tutaj.
- Wiele polecanych do odwiedzania miejsc na Cyprze znajdziesz w specjalnie przygotowanym wątku na forum.
- Pamiętaj, że na Cyprze obowiązuje ruch lewostronny.
- Cypr, gdzie jeść, aby nie przepłacać?
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdź listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Costa Brava od 1735 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Dorada od 2099 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Epirus od 2920 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?