Fly4free.pl

Lato w Turcji: tydzień w luksusowym 5* hotelu z ultra all inclusive od 2434 PLN (wyloty z 12 miast!)

Oferta wyprzedana
Foto: muratart / Shutterstock
od
2434 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.09.2022 - 14.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście wybrać się na beztroski urlop, w czasie którego będziecie mogli skupić się wyłącznie na wypoczynku? W Turcji wiedzą, jak powinno wyglądać all inclusive! Będziecie mieli szansę na leniwy relaks, mnóstwo morskich i słonecznych kąpieli – a to wszystko przy akompaniamencie zróżnicowanej oferty wyżywienia z ultra all inclusive.

Urlop w Turcji zaplanowany został w terminie 7 – 14 września. Czeka was bezpośredni lot do Antalyi z wliczonym bagażem rejestrowanym. Tym razem jako miejsce wylotu do wyboru macie jedno z 12 miast w Polsce (szczegóły poniżej).

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrym 5* hotelu Sun Heaven. Położenie bezpośrednio przy piaszczystej plaży oraz imponujący kompleks basenów wraz ze zjeżdżalniami to tylko początek atrakcji czekających na miejscu. Dla gości przygotowano również elegancką strefę spa, klimatyzowane pokoje, animacje oraz wyżywienie w formule ultra all inclusive.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia oraz Zielonej Góry
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »