Fly4free.pl

Luksus w Turcji: all inclusive w 5* hotelu od 1188 PLN. Wylot z 3 miast

Foto: TUI
od
1188 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.12.2021 - 11.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzycie o chwili relaksu i błogim odpoczynku? Skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się na urlop do słonecznej Turcji! Tym razem zatrzymacie się w doskonale ocenianym 5* hotelu, gdzie spędzicie aż 7 dni. All inclusive, bliskość plaży i genialne wyposażenie obiektu – to tylko kilka atutów oferty.

Na wycieczkę do Turcji udacie się w terminie 4 – 11 grudnia. Czeka was bezpośrednia podróż na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air, a jako miasta wylotu do wyboru macie Poznań, Katowice oraz Warszawę. W cenę biletów wliczono zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany.

Na Riwierze Tureckiej będziecie zakwaterowani w świetnym 5* hotelu Grand Seker. Wyżywienie w formule all inclusive, basen, świetnie wyposażona strefa spa oraz bliskość plaży to najważniejsze plusy obiektu.

Termin podróży: 4 – 11 grudnia
Wylot z: Katowic, Poznania lub Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Tym razem wybierzecie się do Antalyi, która jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Turcji. W okolicy oczywiście należy nastawić się na piękne widoki i malownicze plaże. Ale nie tylko! W Antalyi warto wybrać na spacer po Kaleiçi, oraz zobaczyć starożytną Bramę HadrianaMinaret Yivli oraz piękną marinę. Fanom zabytków polecam skupić się na Side. W tej miejscowości natchniecie się na świątynię Apolla i Ateny.

Lubicie wyjątkowe miejsca? Zdecydujcie się na wycieczkę do Parku Narodowego Pamukkale, który wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wapienne tarasy, wodospady i gorące źródła – tak można opisać tamtejszy krajobraz.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »