Fly4free.pl

Tanio! Loty do Nowego Jorku z Pragi od 1466 PLN. Dużo terminów (ferie, majówka, lato)

1466 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Atanas Bezov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od dawna marzy wam się wycieczka do Wielkiego Jabłka? W takim razie teraz nadarza się idealna okazja! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Nowego Jorku! Dostępnych jest wiele terminów, również na majówkę i ferie. Przespacerujcie się po Central Parku oraz zobaczcie Statuę Wolności!

Do USA wybrać się możecie w okresie pomiędzy wrześniem a czerwcem przyszłego roku – kilka przykładowych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż do Nowego Jorku rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Pradze.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii British Airways z przesiadkami w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: wrzesień – czerwiec
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 925 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuje wam noclegi w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu 414 . Na miejscu będziecie mogli skorzystać z pokoju z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Manhattanie polecam wam zakwaterowanie w 3* hotelu Richland New York. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo wyposażony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 296 PLN/osoba

Macie ochotę na nieco aktywności fizycznej? W takim razie wybierzcie się na rowerową wycieczkę z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Nowego Jorku!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »