Fly4free.pl

Tanie loty do USA! Boston, Waszyngton i Nowy Jork z Berlina od 1173 PLN

1173 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RomanSlavik.com / Shuttertock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się podróż do Stanów Zjednoczonych? Chciałbyś spełnić swój amerykański sen? W takim razie skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Nowego Jorku, Bostonu i Waszyngtonu!

Do USA polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczych Play. Po drodze czeka cię przesiadka na Islandii. Możesz udać się do Nowego Jorku, Bostonu i Waszyngtonu.

Pamiętaj, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziesz mieć z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdź nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Termin podróży: listopad-marzec
Linie lotnicze: Play
Bagaż: podręczny

Hotel 621 PLN/2 osoby/noc

W Bostonie proponuję zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Battery Wharf, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku zatrzymaj się w 4* hotelu Four Points by Sheraton. Obiekt wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją, ponieważ mieści się w samym sercu Manhattanu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Stanów Zjednoczonych proponuję noclegi w 4* hotelu Citizenm. Na miejscu skorzystasz z nowocześnie urządzonego obiektu z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 192 PLN/osoba

Sprawdź, jak prezentuje się panorama Nowego Jorku z poziomu cokołu Statuy Wolności! 

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »