Fly4free.pl

Tanie loty do Ameryki Środkowej: Gwatemala z Berlina od 1920 PLN. Dużo terminów, w tym na majówkę

1920 PLN
Gwatemala
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SL-Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś odkryć dziką przyrodę? Jesteś miłośnikiem wulkanów, parków narodowych i malowniczych widoków? Świetnie się składa! Przygotowałam zestawienie tanich lotów do Gwatemali. Zobacz Pacayę, jezioro Amatitlan i antyczne miasto Tikál!

Do Ameryki Środkowej możesz wybrać się w wielu terminach od kwietnia do maja. Dostępne są również daty obejmujące majówkę. Podróżować będziesz z lotniska Berlin Brandenburg, a po drodze czekać cię będą krótkie przesiadki w Madrycie i przystanek w Salwadorze (bez opuszczania samolotu).

W cenę biletów wliczono mały bagaż podręczny. Polecam ci lekturę przygotowanego przez nas poradnika – spakowanie go okaże się łatwiejsze, niż myślisz!

Termin podróży: kwiecień-maj
Wyloty z: Berlina
Linia lotnicza: Iberia
Bagaż: podręczny

Hotel od 357 PLN/2 osoby/noc

W Gwatemali wybrałam noclegi w 4* hotelu Las Americas. Obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu znajdziesz basen, siłownię i strefę spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco luksusu? W takim razie postaw na 5* hotel Real Intercontinental, w którym znajdziesz strefę spa, basen i siłownię.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1068 PLN/pobyt

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie atrakcje w Gwatemali, przyda ci się samochód. Koniecznie wynajmij go już na lotnisku!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »