Fly4free.pl

Tanie bilety PLL LOT do Miami z Budapesztu za 1864 PLN! Dużo terminów

1864 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: littlenySTOCK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie przegapcie okazji i zarezerwujcie przeloty na słoneczną Florydę! Miami to miasto, które bez wątpienia można zaliczyć do grona miejsc doskonale nadających się na beztroski relaks. Wybierzcie się do USA w świetnej cenie na pokładzie samolotów naszego rodzimego przewoźnika.

Do Miami udać się będziecie mogli między październikiem a grudniem, na przykład w terminie 16-23 listopada. Do Stanów Zjednoczonych podróżować będziecie z lotniska w Budapeszcie. Jak dostać się na lotnisko? Sprawdźcie wątki poświęcone stolicy Węgier na naszym forum!

Lecąc w obie strony, czekać was będą wygodne przesiadki na stołecznym lotnisku im. Chopina. Loty odbędziecie na pokładach samolotów naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Międzykontynentalny fragment podróży pokonacie Boeingiem 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! Nie ma możliwości rozpoczęcia podróży w Warszawie – niestawienie się na pierwszym odcinku (Budapeszt-Warszawa), skutkować będzie skasowaniem całej rezerwacji. Natomiast nikt nie zabroni wam zakończyć wycieczki w stolicy Polski – pod warunkiem, że będziecie mieć ze sobą tylko bagaż podręczny.

Termin podróży: październik-grudzień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 579 PLN/2 osoby/noc

W Miami zatrzymajcie się w 3* hotelu Sonder The Abbey. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. W pobliżu zlokalizowana jest słynna Miami Beach.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Możecie pozwolić sobie na więcej? W takim razie postawcie na zakwaterowanie w 5* hotelu Kimpton EPIC. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego, strefy spa i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 272 PLN/osoba

Zobaczcie słynny przylądek Key West! Przejedźcie się wzdłuż jednej z najpiękniejszych dróg w USA, czyli Overseas Highway 1 oraz odpocznijcie na rajskich plażach.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »