Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT! Europa i Afryka od 299 PLN, Azja i Ameryka Północna od 2061 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 299 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Photo Spirit / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Super! Właśnie ruszyła promocja u naszego narodowego przewoźnika i tym razem potrwa aż do Nowego Roku! Skorzystaj z okazji i zarezerwuj swoją przyszłoroczną podróż. Tylko od ciebie zależy, gdzie polecisz tym razem.

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie połączenia z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT. Bez dodatkowych opłat polecisz z bagażem podręcznym, a najtańsze bilety zarezerwujesz już za 299 PLN w obie strony

Aktualna promocja trwa do 1 stycznia 2023 roku!

Termin podróży: styczeń-marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 447 PLN/noc/2 osoby

W Kairze wybierz 5* hotel Safir, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziesz basen, restaurację i strefę relaksu. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku postaw na 4* hotel Martinique, który położony jest w pobliżu centrum Manhattanu. Obiekt może pochwalić się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 454 PLN/osoba

Będąc w Nowym Jorku, zobacz również inne miasta Stanów Zjednoczonych. Odwiedź Waszyngton i Filadelfię z przewodnikiem w ciągu jednego dnia.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »