Superpromocja w Wizz Air! Grecja, Włochy, Gruzja, Islandia i Cypr z Polski od 98 PLN. ZEA i Kanary od 381 PLN
W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Czekają was bezpośrednie loty z Polski. Dostępne są terminy we wrześniu i październiku. Możecie wybrać się na wycieczkę do Grecji, Włoch, Gruzji, ZEA oraz na Cypr, Islandię i Wyspy Kanaryjskie. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny.
Termin podróży: wrzesień-październik
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Hotel od 488 PLN/noc/2 osoby
W Abu Zabi zatrzymajcie się w 4* hotelu Southern Sun, który mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Na Santorynie proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Bella. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego i tarasu słonecznego.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Natomiast na Majorce postawcie na luksusowy 5* hotel Iberostar Selection Llaut, z którego rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na okolicę. W cenę wliczono śniadania.
Atrakcje 161 PLN/osoba
Odkryjcie zachwycającą przyrodę Majorki w jaskiniach Coves del Drac. Udajcie się do fabryki pereł oraz odwiedźcie lokalny targ.
- Jak wygląda podróż na Islandię w praktyce? Zapoznajcie się z relacją z podróży autorstwa naszego czytelnika.
- Pamiętajcie! Wybierając się do Gruzji, nie potrzebujcie paszportu! Wjedziecie tam na dowód osobisty.
- Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
- Przed wyjazdem zajrzycie na nasze forum, gdzie znajdziecie wiele porad oraz wskazówek dotyczących podróżowania po ZEA.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Złote Piaski od 1823 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Teneryfa od 2856 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Riwiera Olimpijska od 2279 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?