Fly4free.pl

Wow! Zobaczcie Maroko, Wyspy Kanaryjskie i Lizbonę za jedyne 266 PLN. Wspaniała podróż z Krakowa

266 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Niech żyje przygoda! Skorzystajcie z rewelacyjnej oferty wycieczki przez różne regiony Europy i Afryki, które łączy… Ocean Atlantycki! Zakosztujcie egzotyki nad marokańskim wybrzeżem, zrelaksujcie się na największej wyspie popularnych „Kanarów” i zaliczcie główne atrakcje stolicy Portugalii.

Wyjazd rozpocznie się już 9 stycznia przelotem z krakowskiego lotniska w Balicach do Agadiru. Następnym przystankiem w podróży będzie największa wyspa archipelagu Wysp Kanaryjski – Teneryfa. Z popularnych „Kanarów” polecicie do jednej z najpiękniejszych stolic Starego Kontynentu – Lizbony. Wycieczkę zakończycie 17 stycznia przelotem z Portugalii do Polski.

Wszystkie 4 loty są bezpośrednie i odbędziecie je na pokładach samolotów linii Ryanair. Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: 9 – 17 stycznia 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Agadir 9.1
Agadir – Teneryfa Południe 11.1
Teneryfa Południe – Lizbona 15.1
Lizbona – Kraków 17.1

Hotel od 164 PLN/2 osoby/noc

W Agadirze polecam wam noclegi w 4* hotelu Atlantic Palm Beach, który od miejskiej plaży oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Na miejscu czekają na was komfortowo urządzone pokoje z łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

W stolicy Portugalii proponuję wam noclegi w 4* hotelu Turim Alameda, który znajduje się w sąsiedztwie fontanny Fonte Luminosa. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatną łazienkę z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast na Teneryfie rozważcie ofertę pobytu w ośrodku Muthu Royal Park Albatros, który położony jest na południowym wybrzeży wyspy, w odległości niespełna 1 km od plaży San Miguel de Abona.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Co w trakcie podróży?

W każdym z przedstawionych przeze mnie miejsc spędzicie tyle czasu, że wystarczy go na zwiedzanie oraz relaks. Zastanawiacie się, co robić oraz co zobaczyć w Agadirze? Tego dowiecie się z tego wątku na forum, w którym nasi użytkownicy dzielą się praktycznymi poradami.

Pod tym linkiem znajdziecie listę miejsc, które trzeba zobaczyć, spędzając czas na Teneryfie. Natomiast zestawienie oczywistych i mniej oczywistych atrakcji stolicy Portugalii znajdziecie tutaj.

Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
plac w Lizbonie
Foto: TTstudio / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Aktualnie wjazd do Maroka możliwy jest dla osób zaszczepionych lub osób, które posiadają negatywny wynik testu PCR (wykonanego max. 72h przed wylotem)
 • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Natomiast, aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie
 • Pamiętajcie, że na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.
 • Zapoznajcie się z informacjami, jak tanio dojechać z lotniska w Agadirze do centrum miasta.
 • Zobaczcie, jak tanio i łatwo dojechać z lotniska do centrum Lizbony.
 • Autobusem po Teneryfie. W tym wątku znajdziecie praktyczne porady i wskazówki.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
 • Aktualnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »