Fly4free.pl

Sardynia z weekendem za 783 PLN. Loty do Alghero z Katowic i noclegi

783 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mitchFOTO / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na wycieczkę poza sezonem w dobrej cenie? Marzy wam się wizyta na Sardynii? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Alghero! Odkryjcie cudowne plaże i podziwiajcie zapierające dech w piersiach widoki.

Na Sardynię proponuję wam wyjazd w terminie obejmującym weekend: 22-27 października (sobota-czwartek) z portu lotniczego w Katowicach. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Alghero wybrałem dla was zakwaterowanie w apartamencie Seaside, który położony jest tuż przy miejskiej plaży w Alghero. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 783 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 520 PLN/2 osoby

Katowice – Alghero – Katowice »

Hotel 1045 PLN/2 osoby/pobyt

W Alghero rekomenduję wam noclegi w apartamencie Seaside, który mieści się w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 303 PLN/pobyt

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »