Fly4free.pl

Warto! Sardynia z weekendem za 589 PLN. Loty do Alghero z Katowic i 3 noce w 4* hotelu

589 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Okołoweekendowe wycieczki na południe Europy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników. Dlatego z miłą chęcią proponuję wam właśnie taki wyjazd. Zachęcam was do podróży w atrakcyjnej cenie na przepiękną Sardynię.

Do Alghero udacie się w piątek (4 listopada) z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Na Górny Śląsk wrócicie w poniedziałek (7 listopada). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Sardynii zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Soleado, który położony jest tuż przy miejskiej plaży w Alghero. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem linii 9373 (ALPHA) za 1 EUR  lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 4 – 7 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 589 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 484 PLN/2 osoby

Katowice – Alghero – Katowice »

Hotel 733 PLN/2 osoby/3 nocy

W Alghero rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Soleado. Na miejscu będziecie zakwaterowani w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 303 PLN/pobyt

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »