Fly4free.pl

Brazylijska przygoda: Sao Paulo, Rio de Janeiro i Kurytyba w jednej podróży z Berlina za 2619 PLN

2619 PLN
Rio
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Agustin Diaz Gargiulo / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedźcie ojczyznę samby, karnawału i piłki nożnej! Wybierzcie się w niesamowitą przygodę po największym państwie Ameryki Południowej. Odkryjcie Sao Paulo, odpocznijcie na słynnej Copacabanie i poczujcie nieco "polskości" w Kurytybie.

Wasz wyjazd rozpocznie się 13 listopada na lotnisku w Berlinie, kiedy to polecicie do Sao Paulo (z bezpieczną przesiadką w Amsterdamie). 18 listopada udacie się do Rio de Janeiro. Następnie czeka was lot do Kurytyby (25 listopada). Do Sao Paulo wrócicie 1 grudnia o 13:05 a powrót do Polski zaplanowano o 20:40.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych SAS, United i Alaska Airlines. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 13 listopada – 1 grudnia
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: KLM, Air France i GOL Linhas Aéreas
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Sao Paulo Guarulhos 13 listopada
Sao Paulo Guarulhos – Rio de Janeiro 18 listopada
Rio de Janeiro – Kurytyba 25 listopada
Kurytyba – Sao Paulo Congonhas 1 grudnia
Sao Paulo Guarulhos – Berlin 1 grudnia

Hotel od 169 PLN/noc/2 osoby

W Sao Paulo zatrzymajcie się w apartamencie Casapp Consolação Sp, który zlokalizowany jest w dzielnicy República. Obiekt posiada klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rio de Janeiro wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Riale Vilamar, który mieści się przy słynnej Copacabanie. Obiekt oferuje swoim gościom darmowe śniadania i bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Kurytybie rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Intercity, który usytuowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z siłowni, restauracji i darmowego Wi-Fi. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »