Fly4free.pl

Tydzień na Cykladach za 838 PLN. Loty na Santoryn z Krakowa + hotel

838 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: turtix / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zdaniem wielu podróżników Santoryn to najpiękniejsza z greckich wysp. Przekonajcie się sami, ile w tym prawdy, podziwiając tamtejsze cuda. Romantyczne zachody w Oii, wypoczynek na plażach z czarnym, czerwonym lub białym piaskiem – to tylko niektóre z atrakcji czekających na miejscu.

Do Grecji polecicie w terminie 2 – 9 października. Na Santoryn udacie się bezpośrednio z Krakowa na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla posiadaczy Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Zatrzymajcie się w kameralnym hotelu Lignos. Poza komfortowym zakwaterowaniem oraz lokalizacją niedaleko plaży, będziecie mogli zrelaksować się w odkrytym basenie.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 838 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 724 PLN/2 osoby

Kraków – Santoryn – Kraków >>

Hotel 952 PLN/2 osoby/pobyt

W hotelu Lignos do waszej dyspozycji będą tradycyjnie urządzone, klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką. W celu uzyskania najniższej ceny, wybierzcie pośrednika Expedia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 678 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by szybko dostać się z lotniska do hotelu, a następnie swobodnie przemieszczać po wyspie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »