Fly4free.pl

Rzym z weekendem za 603 PLN dla wszystkich. Loty z Warszawy i noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

603 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę odwiedzić Wieczne Miasto? Chciałbyś wybrać się na wycieczkę, a musisz liczyć każdy dzień urlopu? W takim razie skorzystaj z oferty i udaj się na okołoweekendowy wypad do Rzymu! Dodatkowo nie będziesz potrzebować żadnych kodów rabatowych ani członkostwa w klubach zniżkowych.

Do Rzymu udasz się w terminie 20-22 stycznia (piątek-niedziela) z lotniska w Warszawie (Modlin). W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Włoch zatrzymasz się w 4* hotelu Turner, który znajduje się w centrum miasta. Z lotniska Ciampino w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub pociągiem.

Termin podróży: styczeń
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz noclegi zapłacisz 603 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 528 PLN/2 osoby/pobyt

W Rzymie polecam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Turner, który znajduje się w samym sercu miasta. W cenę noclegów wliczono pyszne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 166 PLN/osoba

Będąc w Rzymie, wybierz się na wycieczkę do Koloseum i Forum Romanum.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »