Fly4free.pl

Weekend w Rzymie za 217 PLN! Loty z Warszawy + hotel

217 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Propozycja dla tych, którzy muszą liczyć się z każdym dniem urlopu, a na własne oczy chcieliby zobaczyć wspaniałe cuda Wiecznego Miasta. Skorzystajcie z supertaniej propozycji wycieczki i spędźcie niezapomniany weekend we włoskiej stolicy.

Do Włoch polecicie w dogodnym weekendowym terminie (piątek-niedziela) w dniach 25-27 lutego. Czeka was bezpośrednia podróż z Warszawy, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air.

W Rzymie postawcie na noclegi w centrum – w hotelu Il Papavero. Będzie to dobry wybór na krótką wizytę w Wiecznym Mieście – najważniejsze atrakcje stolicy będziecie mieli w zasięgu pieszego spaceru.

Termin podróży: luty
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony i nocleg zapłacicie tylko 217 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie takiej okazji!

Podróż 89 PLN/2 osoby

Warszawa – Rzym – Warszawa >>

Hotel 344 PLN/2 osoby

Hotel Il Papavero będzie świetnym wyborem na krótki pobyt w mieście. Znajdziecie tam pokoje z prywatną łazienką, a lokalizacja w zabytkowym centrum oznacza, że wszystkie najważniejsze atrakcje będziecie mieli na wyciągnięcie ręki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wspaniałe wiekowe zabytki, kolebka europejskiej cywilizacji, mnóstwo atrakcji czekających na turystów oraz szansa na odwiedzenie jednego z najmniejszych państw świata – Rzym to bez wątpienia jedna z najciekawszych europejskich stolic.

Moje rekomendacje? W czasie swojej wycieczki zobaczcie koniecznie Koloseum, fontannę di Trevi, Forum Romanum, Panteon, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona – oto zdecydowane „must see” dla każdego podróżnika. Interesują was mniej popularne miejsca lub szukacie gotowych planów zwiedzania? Zapoznajcie się ze specjalnym tematem na naszym forum.

Foto: Christopher Czermak / Unsplash
rzym
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Foto: Catarina Belov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 1 lutego podróże z unijnym certyfikatem COVID będą się odbywały bez dodatkowych obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »