Fly4free.pl

Relaks na Karaibach od 3412 PLN. Loty na Curacao z 3 miast + 7 noclegów

3412 PLN
Foto: Maridav-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanujcie tegoroczną jesień z wyprzedzeniem i odpocznijcie na rajskich Karaibach! Sprawdźcie sami, skąd wzięła się nazwa Blue Curacao oraz zobaczcie na własne oczy pastelową zabudowę „małego Amsterdamu”.Do tego zrelaksujecie się na egzotycznych plażach Morza Karaibskiego.

Na Curacao udacie się w terminie 30 października – 6(7) listopada. Czeka was podróż z Gdańska, Krakowa lub Warszawy, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Amsterdamie, a w cenę biletów wliczono bagaż podręczny (zapoznajcie się z naszym poradnikiem dotyczącym pakowania się).

Na wyspie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym domku Apolonia Boutique. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Willemstad w pobliżu plaży. Będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 30 października – 6(7) listopada
Wylot z: Gdańska, Krakowa lub Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniedomek

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3412 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1128 PLN/tydzień/2 osoby

Na Curacao proponuję wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym domku Apolonia Boutique, który zlokalizowany jest niedaleko plaży. Na miejscu skorzystacie z prywatnej łazienki oraz darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »