Fly4free.pl

Przygoda! Zjednoczone Emiraty Arabskie i Uzbekistan w jednej podróży z Krakowa za 1150 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1150 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Piu_Piu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed tobą świetna okazja, by w niskiej cenie odwiedzić dwa bardzo ciekawe oraz odległe miejsca! Skorzystaj z bogatej siatki połączeń oferowanych przez Wizz Air i wybierz się w niezapomnianą podróż do Abu Zabi oraz Samarkandy.

Wycieczka do Azji zaplanowana została w terminie 15 – 26 maja. W celu uzyskania tytułowej ceny, trzeba będzie dokonać dwóch oddzielnych rezerwacji: na loty z Krakowa do Abu Zabi, następnie z Abu Zabi do Samarkandy.

Bilety w najniższej cenie dostępne są dla posiadaczy Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych opłat udasz się w podróż z bagażem podręcznym. Sprawdź przygotowany przez nas poradnik, który pomoże go efektywnie spakować.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
15 maja Kraków – Abu Zabi
16 maja Abu Zabi – Samarkanda
23 maja Samarkanda – Abu Zabi
26 maja Abu Zabi – Kraków

Hotel od 216 PLN/pokój

W Uzbekistanie zatrzymaj się w bardzo dobrym 3* Medina Hotel Samarkand. Dla gości przygotowano komfortowo urządzone pokoje, a w cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zafunduj sobie nieco luksusu i w Abu Zabi wybierz świetny 5* hotel Royal Rose. Złoto dosłownie kapie tam z sufitów. Będzie to doskonała okazja, by zrelaksować się na koniec wycieczki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 290 PLN/osoba

Wycieczka do Ferrari World będzie świetnym rozwiązaniem dla miłośników motoryzacji oraz osób, które lubią adrenalinę. W parku rozrywki znajduje się najszybsza kolejka górska na świecie!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »