Fly4free.pl

Przygoda! Zjednoczone Emiraty Arabskie i Uzbekistan w jednej podróży z Krakowa za 1150 PLN

1150 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Piu_Piu / Shutterstock
Przed tobą świetna okazja, by w niskiej cenie odwiedzić dwa bardzo ciekawe oraz odległe miejsca! Skorzystaj z bogatej siatki połączeń oferowanych przez Wizz Air i wybierz się w niezapomnianą podróż do Abu Zabi oraz Samarkandy.

Wycieczka do Azji zaplanowana została w terminie 15 – 26 maja. W celu uzyskania tytułowej ceny, trzeba będzie dokonać dwóch oddzielnych rezerwacji: na loty z Krakowa do Abu Zabi, następnie z Abu Zabi do Samarkandy.

Bilety w najniższej cenie dostępne są dla posiadaczy Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych opłat udasz się w podróż z bagażem podręcznym. Sprawdź przygotowany przez nas poradnik, który pomoże go efektywnie spakować.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
15 maja Kraków – Abu Zabi
16 maja Abu Zabi – Samarkanda
23 maja Samarkanda – Abu Zabi
26 maja Abu Zabi – Kraków

Hotel od 216 PLN/pokój

W Uzbekistanie zatrzymaj się w bardzo dobrym 3* Medina Hotel Samarkand. Dla gości przygotowano komfortowo urządzone pokoje, a w cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zafunduj sobie nieco luksusu i w Abu Zabi wybierz świetny 5* hotel Royal Rose. Złoto dosłownie kapie tam z sufitów. Będzie to doskonała okazja, by zrelaksować się na koniec wycieczki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 290 PLN/osoba

Wycieczka do Ferrari World będzie świetnym rozwiązaniem dla miłośników motoryzacji oraz osób, które lubią adrenalinę. W parku rozrywki znajduje się najszybsza kolejka górska na świecie!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »