Fly4free.pl

Przygoda w Korei Południowej! Loty do Seulu z Warszawy + wycieczka na wyspę Czedżu za 2639 PLN

2639 PLN
wyspa Czedżu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TONOITOO - Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na podróż do dalekiej Azji? Chcielibyście odkryć interesujące miasto, poznać wschodnią kulturę, a przy tym odpocząć na rajskich plażach? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Korei Południowej! W trakcie wyjazdu odwiedzicie Seul i wyspę Czedżu.

Do Azji udacie się w terminie 8 – 23 marca. Do Seulu polecicie z Warszawy na pokładzie samolotów Air France, z gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu. Następnie czeka was wycieczka na wyspę Czedżul w terminie 14-21 marca. W Korei skorzystacie z usług przewoźnika T’way Air i Jeju Air.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Air France, T’way Air i Jeju Air
Bagaż: podręczny
Plan podróży:
Warszawa – Seul 8 (9) marca
Seul – Czedżul – Seul 14 – 21 marca
Seul – Warszawa 23 marca

Hotel od 407 PLN/noc/2 osoby

W Seulu postawcie na 5* hotel znanej sieci Novotel, ktory mieści się w centrum miasta. Obiekt charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem i świetnymi opiniami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na wyspie Czedżu wybierzcie zakwaterowanie w 4* hotelu The Grand Sumorum. Skorzystacie tam z basenu i darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 317 PLN/osoba

Chcielibyście poznać tajniki lokalnej kuchni? W takim razie wybierzcie się na tradycyjną koreańską lekcję gotowania, w trakcie której poznacie przepisy i przysmaki.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »