Fly4free.pl

Przygoda w Ameryce Południowej za 2990 PLN. Lima, Cuzco i Medellin w jednej podróży z Berlina

2990 PLN
Peru Machu Picchu
Foto: Junior Moran / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie wspaniały wyjazd! Peru i Kolumbia to wyjątkowo interesujące miejsca, w których znajdziecie oryginalne i klimatyczne miasteczka, niezwykłe zabytki i cudowną naturę. Przy okazji zobaczycie jeden z cudów świata!

Początek waszej podróży zaplanowany jest na 8 marca, kiedy to z międzynarodowego portu lotniczego Berlin Brandenburg polecicie do Limy. W terminie 13–16 marca wybierzecie się na wycieczkę do Cuzco. W dniach 19–21(22) marca natomiast udacie się do Medellín. Powrót do Berlina zaplanowany jest na 22 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Iberia i Viva Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 8–22(23) marca
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Iberia i Viva Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin Brandenburg – Lima 8 marca
Lima – Cuzco – Lima 13–16 marca
Lima – Medellín – Lima 19–21(22) marca
Lima – Berlin Brandenburg 22(23) marca

Hotel od 104 PLN/noc/2 osoby

W Limie zatrzymajcie się w 4* hotelu Britania Crystal Collection. To świetnie oceniany obiekt, który jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Będziecie w nim mogli odpocząć nad basenem oraz skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. W cenie zawarto śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Cuzco proponuję wam noclegi w 3* Latinos House Cusco. To obiekt, w którym znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami, z których rozpościera się widok na miasto i góry. Ponadto otrzymacie bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Medellín rekomenduję wam noclegi w 5* hotelu Dann Carlton Belfort. To wyjątkowo komfortowy i luksusowy obiekt, w którym będziecie mogli skorzystać z basenu i siłowni. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd do Ameryki Południowej?

W Limie znajdziecie wiele klimatycznych miejsc. W szczególności polecam wam wizytę na starym mieście, gdzie znajdziecie dwa wspaniałe place: Plaza San Martin i Plaza de Armas. Ogromne wrażenie zrobi na was również spacer deptakiem Circuito de Playas, który zlokalizowany jest nad ponad stumetrowymi klifami! W stolicy warto zobaczyć też liczne zabytki: Katedra, Pałac Biskupów czy Pałac Gubernatora.

Z Cuzco możecie udać się do jednego z cudów świata, czyli Machu Picchu. Do najlepiej zachowanego miasta Inków dostaniecie się, korzystając z połączeń kolejowych PeruRail.

W Medellin musicie przespacerować się po Plaza Botero, czyli centralnym placu, na którym znajdziecie rzeźby Fernando Botero. Polecam również wizytę w ogrodzie botanicznym i ciekawej dzielnicy Barrio Moravia. Interesującą jest również Comuna 13 – niegdyś najniebezpieczniejsza część miasta, która dziś jest jedną z atrakcji turystycznych. Na miejscu przejedźcie się kolejką gondolową i ruchomymi schodami, które są jedną z najdłuższych i największych zewnętrznych tego typu konstrukcji na świecie.

Foto: Pavel Svoboda Photography / Shutterstock
peru
Foto: Jane Petrick / Shutterstock
Foto: R.M.-Nunes / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży i dynamiczne zmiany związane z obostrzeniami nie podajemy konkretnych obostrzeń związanych z wjazdem na terytorium Kolumbii i Peru.
  • O aktualnych warunkach wjazdu do Peru przeczytacie tutaj.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Kolumbii przeczytacie tutaj.
  • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Kolumbii szukajcie w tym wątku na forum.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Jeżeli planujecie wybrać się do Berlina samochodem, to obecnie przy takiej podróży (tranzytowej), nie musicie przedstawiać negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »