Fly4free.pl

Przedłużone wakacje na Sycylii za 1619 PLN. Loty do Trapani z Katowic i 7 nocy w centrum miasta

1619 PLN
Foto: leoks / Shutterstock
Jeżeli nic nie stoi wam na przeszkodzie, aby nowy rok szkolny rozpocząć dopiero 4 września – to ta oferta na pewno was zainteresuje. Pod koniec okresu urlopowego wybierzcie się na największą wyspę basenu Morza Śródziemnego, gdzie będziecie mieli okazję naładować się pozytywną energią przed powrotem do obowiązków.

Na Sycylię udacie się 27 sierpnia z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a na Górny Śląsk wrócicie 3 września. Na włoską wyspę i z powrotem podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Sprawdźcie nasz poradnik, jak optymalnie spakować się w niewielką walizkę.

W Trapani zakwaterowani będziecie w apartamencie Staiti Apartments, który znajduje się nieopodal dworca głównego. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły dotyczące wynajmu znajdziecie poniżej w tekście.

Termin podróży: 27 sierpnia-3 września
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 1619 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2444 PLN/2 osoby/7 nocy

W Trapani rekomenduję wam noclegi w obiekcie Staiti Apartments. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Niektóre z nich posiadają balkon lub taras z widokiem na morze.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1454 PLN/7 dni

Aby szybko i wygodnie dostać się w okolice ciekawych miejsc, warto mieć do swojej dyspozycji auto. Dlatego rekomenduję wam wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do Trapani.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »