Fly4free.pl

Promocja Wizz Air: loty po Europie od 39 PLN w obie strony (dla wszystkich!) z Krakowa i Warszawy

od 39 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Takie okazje lubimy najbardziej! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji lotów i wybierzcie się na tanią wycieczkę. Ceny biletów zaczynają się już od 39 PLN w obie strony – grzech nie skorzystać!

W podróż udacie na pokładzie samolotów linii lotniczych Wizz Air z Krakowa lub Warszawy. Możecie polecieć do Włoch, Hiszpanii, na Cypr lub na Maltę. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: luty–marzec
Linie lotnicze: Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 206 PLN/noc/2 osoby

W Rzymie zatrzymajcie się w 4* hotelu Nice Rome Holiday. Dzięki świetnej lokalizacji do większości atrakcji dostaniecie się maksymalnie w kilkanaście minut spacerem. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie rekomenduję wam pobyt w 3* hotelu Chapter 5 Boutique. To obiekt, który położony jest w centrum Valletty. Każdy pokój wyposażony jest w TV i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Reidl-Shutterstock
Georgios Tsichlis / Shutterstock
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Foto: Igor Starkov / unsplash.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »