Fly4free.pl

Promocja w Ryanair: kup jeden bilet, a drugi dostaniesz za 50% ceny! Podróże z Polski już od 129 PLN/2 osoby

129 PLN/2 osoby
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tomasz Lechowski
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zróbcie prezent swojej drugiej połówce i zabierzcie ją (lub jego) na wycieczkę do jednego z kilku europejskich miast. Dziś rezerwując przeloty w linii Ryanair, za drugi bilet zapłacicie tylko połowę ceny!

W podróż w atrakcyjnych cenach udać się będziecie mogli w maju oraz czerwcu z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa oraz Wrocławia.

Dostępnych jest wiele kierunków – idealnych na krótką wycieczkę, m.in.: Budapeszt, Bolonia, Dublin czy Wenecja. Jak i takich, gdzie będziecie mogli zrelaksować się na plaży – na przykład: Ankona, Burgas, Lamezia Terme oraz Zadar.

Termin podróży: maj – czerwiec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

EDIT! „Prawdopodobnie” na grafice oraz w regulaminie jest błąd, ponieważ terminy czerwcowe także objęte są promocją.

Foto:

Skrócone warunki promocji:

– Aby skorzystać z promocji „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny”, musicie kupić bilet w taryfie Value na lot od 1 maja 2022 do 31 maja 2022 (włącznie), aby otrzymać drugi bilet w taryfie Value za 50% ceny.
Rezerwacji należy dokonać dziś do północy (27 kwietnia 2022) dla więcej niż 1 pasażera.
– Promocja „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny” jest zależna od dostępności.
– Promocja „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny” dotyczy tylko taryfy Value i jest dostępna na wybranych trasach.
– Promocji „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny” nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi, rabatami lub promocjami.

Hotel od 230 PLN/2 osoby/noc

W Budapeszcie zatrzymajcie się w 4* hotelu Royal Park Boutique, który położony jest w samym sercu miasta. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w bezpłatne Wi-Fi.

Dowiecie się więcej o tym hotelu

W Ankonie zatrzymajcie się w 3* hotelu Europa, który od miejskiej plaży oddalony jest o 500 metrów. W cenie zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Niemiec rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Good Morning + Berlin City East. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z wanną lub prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego WiFi.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »