Fly4free.pl

Przygoda w Portugalii! Porto, Porto Santo oraz Lizbona w jednej podróży z Warszawy za 530 PLN

530 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: urf / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami szansa na niezwykłą wycieczkę, w czasie której będziecie mieli szansę zobaczyć najpiękniejsze zakątki Portugalii. Odwiedźcie klimatyczne Porto, poplażujcie na wyspie Porto Santo oraz wybierzcie się na zwiedzanie stołecznej Lizbony.

Przygoda w Portugalii zaplanowana została w terminie 31 października8 listopada. Czeka was podróż z Warszawy, w czasie której odwiedzicie Porto, wyspę Porto Santo oraz Lizbonę. Loty odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair, easyJet oraz Wizz Air.

W celu osiągnięcia tytułowej ceny będziecie musieli dokonać samodzielnie 4 odrębnych rezerwacji przelotów. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tekście poniżej.

Termin podróży: październik-listopad
Wylot z: Warszawy (Modlin)
Linie lotnicze: Ryanair, easyJet i Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Porto 31 października
Porto – Porto Santo 3 listopada
Porto Santo – Lizbona 6 listopada
Lizbona – Warszawa 8 listopada

Hotel od 251 PLN/pokój

W Porto zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Reis de Gaia. Najważniejsze atrakcje miasta znajdują się w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na wyspie Porto Santo rekomenduję postawić na świetny 4* Vila Baleira – Hotel Resort & Thalasso Spa. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na zakończenie wycieczki zafundujcie sobie odrobinę luksusu. W Lizbonie zatrzymajcie się we wspaniałym 5* hotelu Dom Pedro Lisboa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 736 PLN/3 dni

Wypożyczony samochód przyda się, by łatwo odkrywać atrakcje wyspy Porto Santo. Najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »