Fly4free.pl

Portugalia w pigułce: Madera, Lizbona i Porto w jednej podróży z Warszawy za 642 PLN

642 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Tim Roosjen / unsplash.com
Przejedźcie się słynnym żółtym tramwajem w stolicy Portugalii, wypijcie lampkę wina porto w Porto oraz oddajcie się pieszym wędrówkom po trasach trekingowych Madery. Wszystkiego tego doświadczyć będziecie mogli w trakcie jednej wycieczki.

Wyjazd do Portugalii składa się z czterech bezpośrednich przelotów: Warszawa Modlin-Lizbona, Lizbona-Funchal, Funchal-Porto oraz Porto-Warszawa Modlin. W każdym z tych miejsc spędzicie odpowiednio dużo czasu, który wystarczy na zwiedzanie głównych atrakcji oraz wypoczynek.

Każdy z lotów odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair. Na wycieczkę bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny. Sprawdźcie, jak efektywnie spakować się na taką wyprawę.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa Modlin – Lizbona 15.11
Lizbona – Funchal (Madera) 18.11
Funchal (Madera) – Porto 22.11
Porto – Warszawa Modlin 25.11

Hotel od 297 PLN/2 osoby/noc

Na Maderze zatrzymajcie się w 4* hotelu Golden Residence, który swoim gościom zapewnia dostęp do dobrze wyposażonego centrum wellness, sieci WiFi oraz codzienne śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy Portugalii proponuję wam noclegi w 4* hotelu Turim Marquês, który znajduje się w odległości 400 metrów od Alei Wolności. Każdy pokój został nowocześnie urządzony i wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie oraz telewizor LCD.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Porto proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Santa Catarina FLH Suites, który mieści się w zabytkowej części miasta. Każdy pokój dysponuje nowoczesną łazienką z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 632 PLN/4 dni

Zaraz po przylocie na Maderę wypożyczcie samochód, dzięki czemu nie będziecie tracić czasu na dojazdy komunikacją publiczną w okolice szlaków i ciekawych miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »