Fly4free.pl

Phuket w sezonie: 12-dniowa wycieczka do Tajlandii za 3253 PLN (loty + 4* hotel)

3253 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Take Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto okazja, na którą czekaliście! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen przelotów i wybierzcie się zimą w poszukiwaniu słońca do Azji Południowo-Wschodniej. Na miejscu czekają świetne warunki do plażowania, mnóstwo atrakcji turystycznych oraz wyśmienita lokalna kuchnia.

Do Tajlandii udacie w trakcie wysokiego sezonu, w terminie 19 stycznia – 1 lutego. Czekają was loty z Warszawy na Phuket, realizowane na pokładzie samolotów linii Turkish Airlines oraz Bangkok Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Stambule i Bangkoku. Dłuższą z nich (lecąc do Tajandii) możecie wykorzystać na szybkie zwiedzanie miasta (więcej szczegółów znajdziecie tutaj).

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Mai Morn Resort. Będzie to świetne miejsce na relaks – na przykład w basenie otoczonym palmami lub w komfortowo urządzonych pokojach.

Termin podróży: styczeń-luty
Linia lotnicza: Turkish Airlines/Bangkok Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz 12 noclegów w 4* hotelu zapłacicie 3253 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5196 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel 1310 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Mai Morn Resort wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę, duże łóżka oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »