Fly4free.pl

Luksus na Phuket: 7 dni za 4589 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + pokój z bezpośrednim dostępem do basenu w 5* hotelu

4589 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Roth / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Raz na jakiś czas warto zafundować sobie odrobinę luksusu! Wybierzcie się na niezapomniany wyjazd do Tajlandii i zatrzymajcie się w świetnym 5* hotelu, którego być może wcale nie będziecie chcieli opuszczać. Idealnym dopełnieniem wyjątkowej wycieczki będzie podróż na pokładzie samolotów 5* przewoźnika z Zatoki Perskiej.

Do Azji udacie się w terminie 14(15) – 22(23) marca. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Qatar Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Dosze.

Tym razem rekomenduję wam zatrzymać się w wyjątkowym miejscu. 5* hotel The Nature Phuket to obiekt z najwyższej półki, który zadowoli nawet najbardziej wymagających podróżnych. Wybrałem tam dla was pokój z bezpośrednim wyjściem do basenu (szczegóły poniżej).

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 5* hotelu zapłacicie 4589 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6195 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel ok. 2983 PLN/2 osoby/pobyt

W 5* hotelu The Nature Phuket wybrałem dla was pokój z bezpośrednim wyjściem do basenu. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzacja, telewizor LCD, prywatna łazienka oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »