Fly4free.pl

Perły Portugalii: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 398 PLN

398 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FCG / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzycie o niezwykłej wyprawie? Skorzystajcie z poniższego pomysłu na wycieczkę, a za jednym razem będziecie mieli szansę zwiedzić wspaniałe, zabytkowe Porto, a następnie udać się na przepiękny, zielony archipelag Azorów położonych pośród oceanu.

W podróż do Portugalii udacie się w terminie 7 – 14 grudnia. Czekają was loty z lotniska we Wrocławiu, realizowane na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair. By uzyskać tytułową cenę, będziecie musieli dokonać dwóch oddzielnych rezerwacji: najpierw lotów ze stolicy Dolnego Śląska do Porto, a następnie z kontynentalnej Portugalii na Azory.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży za 398 PLN:
Wrocław – Porto 7.12
Porto – Terceira 9.12
Terceira – Porto 12.12
Porto – Wrocław 14.12

Hotel od 274 PLN/pokój

W kontynentalnej Portugalii zatrzymajcie się w 4* hotelu Porto Trindade. Obiekt oferuje świetną lokalizację, co oznacza, że będzie on bardzo dobrą bazą wypadową do odkrywania uroków miasta. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Azorach polecam wam zatrzymać się w świetnie ocenianym 4* hotelu Terceira Mar. Lokalizacja nad oceanem oznacza wspaniałe widoki, świeżą bryzę oraz szum fal kołyszący was do snu każdego wieczoru! Tu również możecie spodziewać się śniadań wliczonych w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 251 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by łatwo przemieszczać się na Azorach. Wynajmijcie go tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »