Fly4free.pl

Wycieczka do Ameryki Południowej: Paryż, Rio de Janeiro i Sao Paulo w jednej podróży z Krakowa za 2965 PLN

2965 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Antonio Salaverry / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wyjątkową wyprawę? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji oblotówki, w trakcie której odwiedzicie Paryż, odpoczniecie na Copacabanie w Rio de Janeiro oraz odkryjecie interesujące Sao Paulo.

Wasz wyjazd rozpocznie się 14 stycznia na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Paryża. 16 stycznia udacie się do Rio de Janeiro (z bezpieczną przesiadką w Atlancie). Następnie czeka was lot do Sao Paulo (23 stycznia). Do stolicy Francji wrócicie 30 stycznia o 5:45 a powrót do Polski zaplanowano na godzinę 13:05.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych EasyJet, Delta Airlines i GOL Linhas Aéreas. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: EasyJet, Delta Airlines i GOL Linhas Aéreas
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Paryż 14 stycznia
Paryż – Rio de Janeiro 16 stycznia
Rio de Janeio – Sao Paulo 23 stycznia
Sao Paulo – Paryż 28 stycznia
Paryż – Kraków 30 stycznia

Hotel od 331 PLN/noc/2 osoby

W Paryżu postawcie na 4* hotel Room Mate Alain, który mieści się w 16 dzielnicy. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rio de Janeiro proponuję wam zakwaterowanie w luksusowym 5* hotelu Sheraton Grand, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu skorzystacie z basenu, strefy spa i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Sao Paulo postawcie na 4* hotel Bourbon Ibirapuera Convention. Obiekt usytuowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 126 PLN/osoba

W Rio de Janeiro wybierzcie się na wycieczkę po mieście Sugar Loaf i przejedźcie się kolejką liniową do Morro de Urca i górę Sugar Loaf.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »