Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Turynie za 540 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel ze śniadaniami

540 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zdenek Matyas Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się w mniej znany rejon Włoch – do Piemontu. Nie martwcie się jednak, na miejscu zastaniecie wszystko, z czego słynie Italia: wspaniałe widoki, przyjemny klimat oraz oczywiście wiele lokalnych pyszności.

Do Włoch udacie się w okołoweekendowym (piątek – poniedziałek) terminie 2 – 5 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia do Turynu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotczniej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Wybrałem dla was noclegi w komfortowym 4* Best Quality Hotel Politecnico. Będzie on dobrą bazą wypadową w czasie wycieczki, a na idealny początek dnia otrzymacie śniadania wliczone w cenę pobytu.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacicie 540 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 139 PLN/2 osoby

Wrocław – Turyn – Wrocław >>

Hotel 940 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* Best Quality Hotel Politecnico czekają na was nowocześnie urządzone pokoje z klimatyzacją. Każdy z nich zawiera prywatną łazienkę oraz telewizor LCD. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 112 PLN/osoba

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o mieście? Zarezerwujcie wycieczkę Magia Turynu, w czasie której poznacie wiele sekretów tego miejsca.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »