Fly4free.pl

Odwiedźcie Hogwart! Loty do Londynu z Gdańska za 91 PLN + wejściówka do Warner Bros. Studio za 280 PLN

371 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: chettarin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Poczujcie się jak czarodzieje w szkole magii znanej z serii książek i filmów o Harrym Potterze! Wybierzcie się do Londynu i skorzystajcie z okazji, by zobaczyć na własne oczy Warner Bros. Studio, gdzie znajduje się wiele eksponatów i atrakcji związanych z przygodami "chłopca, który przeżył".

Do Londynu udacie się w dogodnym terminie obejmującym weekend 8-11 października (sobota – wtorek). Podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z lotniska w Gdańsku.

Bilety do Warner Bros. Studio kupicie na oficjalnej stronie parku. Najtańsze wejściówki dostępne są za 49,95 GBP (ok. 280 PLN). Nie zwlekajcie z rezerwacją na ostatnią chwilę – każdego dnia ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 819 PLN/2 osoby/pobyt

W Londynie proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Ibis. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Możecie pozwolić sobie na więcej? W takim razie wybierzcie zakwaterowanie w apartamencie 130 Queen’s Gate. Na miejscu znajdziecie komfortowe studio z prywatną łazienką, TV i jacuzzi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Bilety do Warner Bros. Studio kupicie na oficjalnej stronie studia. Ich ceny zaczynają się od 49,95 GBP (ok. 280 PLN).

Foto:
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »