Fly4free.pl

Loty do USA: Nowy Jork i San Francisco w jednej podróży za 2207 PLN. Wycieczka z Berlina

2207 PLN
Foto: Eirik Uhlen / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zachodnie czy wschodnie wybrzeże? To odwieczny dylemat w trakcie podejmowania decyzji o wyjeździe do Stanów. Teraz nie musicie się zastanawiać, ponieważ w przygotowanej przeze mnie ofercie odwiedzicie oba i to za jednym razem!

Podróż do USA rozpoczniecie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta, skąd 13 marca polecicie do Nowego Jorku (lądowanie w porcie lotniczym Newark-Liberty). W drogę powrotną do stolicy Niemiec wyruszycie 27 marca z San Francisco. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Kopenhadze.

Natomiast trasę z portu lotniczego Nowy Jork John F. Kennedy (JFK) do San Francisco odbędziecie na pokładzie samolotu linii Alaska Airlines. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: 13 – 27 (28) marca 2022 r.
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System oraz Alaska Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty.

Plan podróży po USA:
Berlin Brandenburg – Nowy Jork (EWR) 13.3
Nowy Jork (JFK) – San Francisco 19.3
San Francisco – Berlin Brandenburg 27.3

Hotel od 383 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Comfort Inn Midtown West, który znajduje się w odległości niespełna 1 km od słynnego Times Square. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, każdy z nich posiada łazienkę z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

W San Francisco zatrzymajcie się w hotelu Rodeway Inn & Suites, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Ocean oraz parku Golden Gate. W cenie zakwaterowania zapewniony będziecie mieli darmowy parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Samochód 1948 PLN/8 dni

Po przylocie do San Francisco polecam wam wynająć samochód. Z własnym środkiem transportu łatwo i wygodnie dostaniecie się do pobliskich parków narodowych oraz stanowych: Yosemite, Stanislaus, Eldorado czy Sequoia.

Podróż do USA

Po przylocie do Nowego Jorku obowiązkowo musicie się zaopatrzyć w kartę MetroCards za 33 USD (ok. 138 PLN). Dzięki czemu, przez 7 kolejnych dni będziecie mogli poruszać się metrem oraz lokalnymi autobusami w obrębie miasta Nowy Jork – bez limitów. Jeżeli zastanawiacie się, co warto zobaczyć w mieście, które nigdy nie śpi – to zajrzyjcie do tego wątku na forum – tam bowiem nasi użytkownicy dzielą się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Mam nadzieję, że zdecydowaliście się na wypożyczenie samochodu po przylocie do San Francisco? Jeżeli tak, to po krótkim pobycie w mieście ruszcie na zwiedzanie okolicznych parków. W tej części stanu Kalifornia najpopularniejszy jest Yosemite – jest to swego rodzaju ikona naturalnego piękna Ameryki, która przyciąga zapierającymi dech w piersiach widokami i malowniczymi krajobrazami. Nie wiecie, jak zaplanować zwiedzanie tej części Stanów? W tym wątku natraficie na gotowe plany, wskazówki oraz porady – polecam.

Foto: Carl Solder / Unsplash.com
Foto: Robert Bye / Unsplash.com
Foto: Trent Erwin / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »