Fly4free.pl

Klasyczne USA: Nowy Jork i Chicago w jednej podróży z Warszawy za 2334 PLN

2334 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Thorsten Weinert / Shutterstock
Chciałbyś wybrać się za wielką wodę? W takim razie proponuję ci wycieczkę, w trakcie której zobaczysz Nowy Jork i Chicago. Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że do USA i z powrotem polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotów PLL LOT.

Podróż do Stanów Zjednoczonych rozpoczniesz 16 marca przelotem ze stołecznego lotniska im. Chopina do Nowego Jorku. Natomiast do stolicy polski wrócisz z Chicago 25 marca. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów PLL LOT.

Przelot z Nowego Jorku do Chicago zaplanowany jest na 21 marca. Trasę tę pokonasz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Air Canada. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: PLL LOT i Air Canada
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA za 2334 PLN:
Warszawa – Nowy Jork 16 marca
Nowy Jork – Chicago 21 marca
Chciago – Warszawa 25 marca

Hotel od 720 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku wybrałem dla ciebie pobyt w 4* hotelu World Center. Obiekt zlokalizowany jest na Manhattanie, więc będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Chicago polecam 4* hotel Lincoln, który zlokalizowany jest w pobliżu jeziora Michigan. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 162 PLN/osoba

Sprawdź, jak prezentuje się panorama Nowego Jorku z poziomu cokołu Statuy Wolności! 

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »