Fly4free.pl

Klasyczne USA: Nowy Jork i Chicago w jednej podróży z Warszawy za 2183 PLN

2183 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jason Krieger / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie wyjazd za wielką wodę? Chcielibyście z pobytu w stanach „wycisnąć” jak najwięcej? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i za jednym razem zwiedźcie metropolię, które nigdy nie zasypia oraz Wietrzne Miasto.

Podróż do Stanów Zjednoczonych rozpoczniecie 4 listopada przelotem ze stołecznego lotniska im. Chopina do Chicago. Natomiast do stolicy polski wrócicie z Nowego Jorku 15 listopada. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze.

Przelot z Chicago do Nowego Jorku zaplanowany jest na 9 listopada. Trasę tę pokonacie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Delta Airlines. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziecie z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Scandinavian Airlines System oraz Delta Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA za 2183 PLN:
Warszawa – Chicago 4.11
Chicago – Nowy Jork (lotnisko LaGuardia) 9.11
Nowy Jork (lotnisko Newark) – Warszawa 15.11

Hotel od 766 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w bardzo dobrym obiekcie – Ohio House Motel. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku proponuję wam noclegi w 4* hotelu Radisson New York Midtown Fifth Avenue. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz kuchenkę mikrofalową. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »