Fly4free.pl

Zbiór lotów na Cypr i Maltę od 205 PLN. Podróże z 5 polskich miast

205 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na wiosenny wyjazd? Co powiecie na błogi relaks na rozpalonej słońcem Wyspie Afrodyty? A może preferujecie aktywny wypoczynek? W takim razie postawcie na niewielką śródziemnomorską wyspę – Maltę. To, na który kierunek się zdecydujecie, zależy tylko i wyłącznie od was.

Na obie wyspy (Cypr oraz Maltę) udacie się w maju oraz czerwcu. Podróżować będziecie z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, katowickiego lotniska w Pyrzowicach, portu lotniczego Poznań-Ławica, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika.

Do Pafos oraz na Maltę polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: maj – czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 287 PLN/2 osoby/noc

Na Malcie polecam wam noclegi w 4* Solana Hotel & Spa, który znajduje się nieopodal zatoki Mellieħa. Na miejscu czekają na was nowocześnie urządzone pokoje z łazienkami, dobrze wyposażone centrum fitness, kryty basen oraz odkryty basen na dachu!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Cyprze proponuję wam noclegi w 4* hotelu Capital Coast Resort And Spa, który położony jest pomiędzy plażami (Vrexi oraz Venus). Na terenie obiektu znajdują się dwa odkryte baseny, taras z leżakami oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 664 PLN/7 dni

W trakcie pobytu na Cyprze chcielibyście także pozwiedzać? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Pafos. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedzcie szybko i wygodnie w różne rejony wyspy

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »