Fly4free.pl

Początek wakacji u Muminków za 248 PLN. Loty do Turku z Gdańska + wejściówka do parku

248 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Turku-Khsve / Shuttherstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jako dzieci marzyliście, by znaleźć się kiedyś w słynnej Dolinie Muminków? Wraz z początkiem tegorocznego sezonu urlopowego wybierzcie się w magiczną podróż do Finlandii, by odwiedzić sympatyczne postacie z książek Tove Jansson.

Na wycieczkę do Finlandii udacie się na rozpoczęcie tegorocznych szkolnych wakacji, w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek – poniedziałek), 24 – 27 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Gdańska do Turku, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air.

Bilety wstępu do Moominworld zarezerwujecie na oficjalnej stronie parku. 1-dniowa wejściówka to koszt 32 EUR (ok. 150 PLN), natomiast 2-dniowy bilet możecie kupić za 40 EUR (ok. 187 PLN).

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Podróż 98 PLN

Gdańsk – Turku – Gdańsk >>

Wejściówki do Moominworld zarezerwujecie na oficjalnej stronie parku rozrywki. Najtańsze bilety dostępne są za 32 EUR, za niewiele więcej (40 EUR) możecie zarezerwować weekendowy wstęp.

Hotel 782 PLN/2 osoby/pobyt

Rekomenduję wam zatrzymać się w obiekcie Lonely Planet Turku. To wakacyjny domek, w którym znajdziecie wszystkie udogodnienia niezbędne do spędzenia komfortowego pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 555 PLN/pobyt

Wypożyczonym samochodem szybko dostaniecie się do parku rozrywki oraz waszego miejsca zakwaterowania. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Finlandii.

Przydatne informacje
 • Osoby zaszczepione nie muszą przedstawiać wyniku testu/poddawać się testowi na granicy.
 • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia w Finlandii, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
 • Do poruszania się autem po Finlandii wystarczy wam polskie prawo jazdy. Więcej na ten temat dowiecie się pod tym wątkiem.
 • Przed wyjazdem zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.
 • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Finlandii szukajcie na naszym forum.
 • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
 • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »