Fly4free.pl

Mikołajki na Karaibach od 3856 PLN. Loty na Curacao z 3 miast + 7 noclegów

3856 PLN
curacao na curacao
Foto: Maridav / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Świętego Mikołaja przywitajcie na plaży z drinkiem w ręku! Wybierzcie się na rajskie Karaiby i zrelaksujcie się na przepięknym Curacao. Odkryjcie jedną z najpiękniejszych wysp na Morzu Karaibskim i naładujcie swoje baterie słoneczne.

Na Curacao udacie się w terminie 5 – 12 grudnia. Czeka was podróż z Krakowa, Warszawy lub Gdańska, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Amsterdamie, a w cenę biletów wliczono bagaż podręczny (zapoznajcie się z naszym poradnikiem dotyczącym pakowania się).

Na wyspie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie Curacao. Jest on zlokalizowany w miejscowości Willemstad. Na miejscu dostępny dla was będzie komfortowo urządzony pokój, prywatna łazienka i klimatyzacja.

Termin podróży: 5 – 12 (13) grudnia
Wylot z: Krakowa, Warszawy lub Gdańska
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie od 3856 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1603 PLN/tydzień/2 osoby

Na Karaibach polecam wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym apartamencie Curacao, który zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od plaży. Na miejscu skorzystacie z prywatnej łazienki, basenu zewnętrznego oraz darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »