Fly4free.pl

Meksyk na tygodniowy urlop za 2950 PLN. Loty do Cancun z Berlina i noclegi

2950 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mistyczne ruiny, wspaniałe studnie krasowe oraz plaże wyglądające jak z katalogów biur podróży. To wszystko i wiele więcej czeka na was w Meksyku, gdzie polecam wam udać się w poszukiwaniu słońca zimą.

Do Cancun udacie się w terminie 27 stycznia – 3 lutego z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej KLM, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Amsterdamie i Nowym Jorku. Bez dodatkowych kosztów do Meksyku zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Po wylądowaniu w Meksyku od razu polecam wam ruszać do pobliskiego kurortu Playa del Carmen. Wybrałam tam dla was zakwaterowanie w znajdującym się niedaleko plaży 3* hotelu Yukon.

Termin podróży: styczeń – luty 2023 r.
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz 9 nocy w hotelu zapłacicie 2950 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1674 PLN/2 osoby/7 nocy

Pokoje w 3* hotelu Yukon wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do Wi-Fi oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 475 PLN/7 dni

Półwysep Jukatan to nie tylko plaże, ale także zapierające dech w piersiach majańskie ruiny (Chichen Itza, Cobá, Mayapán, Uxmal). Aby wygodnie i szybko dostać się w ich okolice, wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Cancun.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z całym szacunkiem ale dojazd/dolot do Berlina i później 2 przesiadki to jest masakra a nie dobre połączenie.
jarak19, 18 września 2022, 11:52 | odpowiedz
Chyba że jesteś że Szczecina i Berlin Brandenburg masz 1h20min FlixBusem. Latam tylko z brandrnburga a wcześniej z tegla. 
jarak19 Z całym szacunkiem ale dojazd/dolot do Berlina i później 2 przesiadki to jest masakra a nie dobre połączenie.
Paweł Ilczyszyn, 18 września 2022, 12:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »