Fly4free.pl

Wyjątkowa wyprawa: Maroko, Malta i Włochy w jednej podróży za 345 PLN

345 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FredP / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie wyjątkowa wycieczka. Jeśli lubicie intensywne zwiedzanie, w trakcie którego zwiedzicie sporą ilość miejsca, ta propozycja jest stworzona dla was. Odkryjcie Fez, zobaczcie starożytne zabytki Rzymu, odpocznijcie na Malcie i odwiedźcie Bolonię!

Wasza przygoda rozpocznie się 18 maja na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Maroka. Po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Brukseli. Z Fezu udacie się do Rzymu, gdzie zostaniecie do 20 maja. Następnie wybierzecie się na Maltę. 26 maja skierujecie się do Bolonii. Powrót do Polski zaplanowano na 28 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 18–28 maja
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Bruksela 18 maja
Bruksela – Fez 18 maja
Fez – Rzym Fiumicino 20 maja
Rzym Ciampino – Malta 23 maja
Malta – Bolonia 26 maja
Bolonia – Kraków 28 maja

Hotel od 291 PLN/noc/2 osoby

W Fez proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Riad Damia. To klimatyczny obiekt, który nawiązuje do lokalnej tradycji. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rzymie wybrałem dla was noclegi w apartamencie Porta Pia & Villa Torlonia. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Do tego obiekt ma świetną lokalizację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Malcie polecam wam pobyt w 4* hotelu Be. To świetnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w pobliżu plaży. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bolonii wybierzcie się do 4* hotelu CDH My One. To obiekt o wysokim standardzie, w którym znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »