Fly4free.pl

Majówka w Dominikanie za 2677 PLN. Loty z Berlina i 14 nocy w hotelu (ze śniadaniami) blisko plaży

2677 PLN
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Karaiby są coraz chętniej wybierane przez naszych czytelników jako kierunek podróży, w trakcie którego przez większość czasu mogą delektować się z relaksu i wypoczynku w iście rajskiej scenerii. Teraz i wy macie okazję wybrać się do bajecznej Dominikany i to w dogodnym terminie obejmującym długi weekend majowy.

Na Karaiby wylecicie 25 kwietnia z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta, a do stolicy Niemiec wrócicie po 14-dniowym pobycie w Punta Cana (10 maja – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który znajduje się w odległości 900 metrów od plaży w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 587 DOP (ok. 41 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 25 kwietnia – 9 (10) maja
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 2420 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2091 PLN/2 osoby/14 nocy

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który znajduje się w kurorcie Bavaro, nieopodal piaszczystej plaży o tej samej nazwie. Zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym pokoju z łazienką. Na hotelowym dachu znajduje się taras słoneczny oraz miejsca do relaksu, a na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2132 PLN/14 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę/

Urlop w Dominikanie

Wybierając się do Punta Cana na przełomie kwietnia i maja musicie zadawać sobie sprawę z tego, że w tym okresie panować będą tam iście letnie warunki. Słońce w ciągu dnia towarzyszyć wam będzie przez 9 godzin, a termometry wskazywać będą ponad 30 kresek powyżej zera!

Jeżeli poza leniwym wylegiwaniem się na plażach: BavaroJunilloEl Cortecito czy Macao, chcielibyście także coś zobaczyć – a zdecydowaliście się wynająć samochód – to ruszcie na eksplorację Dominikany. Co proponuję? Na przykład wizyta w niesamowitym miejscu, w którym znajduje się aż 27 wodospadów! Następnie zajrzyjcie do Puerto PlataSantiago de los Caballeros oraz stolicy kraju – Santo Domingo. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Sporo przydatnych informacji znajdziecie w tym tekście oraz w relacji naszej redakcyjnej koleżanki – „Dałam się nabrać, że Dominikana to tylko plaże. A dawno żaden kraj mnie tak nie zaskoczył”, w których znajdziecie wiele praktycznych porad i wskazówek.

Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
plaza w dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »