Fly4free.pl

Ahoj przygodo! Madera, rejs przez Atlantyk na Bermudy i zwiedzanie Nowego Jorku w jednej podróży za 3752 PLN. Wylot z Katowic

3752 PLN
Foto: bmorrison242 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odwiedzić kilka niezwykle ciekawych miejsc? Marzy wam się podróż statkiem na zjawiskowe Karaiby? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki. Zobaczcie Maderę, popłyńcie przez ocean na Bermudy i odwiedźcie Nowy Jork!

Wasza przygoda rozpocznie się 22 listopada na lotnisku w Katowicach. Pierwszym etapem podróży będzie lot na Maderę. Następnie 26 listopada z portu w Funchal wyruszycie w rejs przez Atlantyk. W trakcie 11-dniowej wyprawy odwiedzicie Bermudy oraz Nowy Jork. Do Polski wrócicie 9 grudnia. Po drodze zaplanowano bezpieczną przesiadkę w Berlinie.

Podróżować będziecie liniami lotniczymi Wizz Air, Norse Airways i Ryanair oraz statkiem MSC Seascape.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, Norse Airways i Ryanair
Bagaż: podręczny

Za loty oraz rejs zapłacicie 3752 PLN za osobę, przy 2 osobach podróżujących.

Hotel od 420 PLN/noc/2 osoby

Na Maderze wybrałem dla was zakwaterowanie w 5* hotelu Pestana Casino Park. To świetnie oceniany obiekt zlokalizowany w Funchal, z którego rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na ocean. Na miejscu znajdziecie basen, strefę spa i siłownię. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku postawcie na noclegi w hotelu Mimosa zlokalizowanym na Manhattanie. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »